HubSpot Sales Hub

Obchodní software, který zvýší výkonnost vašeho prodejního týmu, odstraní tření z vaší pipeliny a umožní obchodníkům dělat co umí nejlépe - naplno prodávat a věnovat se potřebám zákazníků.

HubSpot Sales Hub Product Logo

Ověřený nástroj pro malé firmy i velké korporáty

Jak nyní vypadá váš prodejní proces? Je to množství excelovských tabulek, ve kterých se kromě obchodního týmu nikdo nevyzná? Nebo máte obchodní příležitosti na úhledné pipelině, ale i přes to cítíte tření v každodenní práci obchodního týmu?

V obou případech vězte, že vám HubSpot Sales Hub může nabídnout mnohem více.

S jeho nástroji snadno zdigitalizujete a standardizujete celý prodejní proces, a to od prospectingu přes kvalifikaci až po samotné uzavření obchodu. Forecasting a reporting už jsou jen třešničky na dortu.

HubSpot Sales Hub nabízí sadu nástrojů pro sales týmy 21. století

HubSpot Sales Hub obsahuje soubor obchodních nástrojů, který uvítá každý moderní prodejní tým. Nezáleží ani na tom, jestli jste jednočlenná prodejní jednotka nebo obchodní tým o sto lidech.
1
Obchodní automatizace
Automatizujte svůj obchodní proces i rutinní činnosti obchodníků a nechte je věnovat se naplno tomu důležitémů - prodeji a zákazníkům.
2
Sekvence
Automatizujte oslovování i follow-upy pomocí načasovaných personalizovaných e-mailů, úkolů nebo posílejte InMail a žádosti o spojení na LinkedInu.
3
Plánovač schůzek
Nechte zákazníky vybrat si termín schůzky pomocí slotů ve vašem kalendáři a předejděte e-mailové přehazované. Váš kalendář bude plný a vy maximálně produktivní.
4
Pipeline management
Zdigitalizujte svůj prodejní proces do funkční pipeliny. Veďte po ní obchodní případy, přiřazujte úkoly a vyhodnocujte prodeje na přehledné nástěnce.
5
Tvorba nabídek
Vytvořte profesionální obchodní nabídku během několika vteřin s využitím dat z CRM. Sdíltejte je se zákazníky a uzavírejte obchody rychleji.
Zaujal vás Sales Hub?
Pojďme společně zjistit, jak může vaší firmě pomoci odstranit tření z obchodního procesu a zautomatizovat rutinu. Stačí kliknout.
HubSpot-Katalog-CTA

Ke stažení: Představení HubSpotu v PDF

HubSpot je software pro marketing, prodej a zákaznický servis, který vám pomůže růst bez kompromisů. Poznejte tuto platformu i její nástroje z blízka v našem PDF katalogu.

Hodí se HubSpot Sales Hub pro vaši firmu?

 Zvažujete používat HubSpot ve vaší firmě, ale chcete si být 100% jistí, že je to pro vás to pravé řešení?
Není nic jednoduššího, než to zjistit během 30minutového video hovoru, kde vás provedeme celou platformou.

Buldočí blog: Načerpejte dávku digitálních tipů, rad a nápadů

HubSpot Content Assistant ukázka možností

HubSpot Content Assistant - zjednodušte si tvorbu obsahu s AI

S nástroji poháněnými umělou inteligencí se letos roztrhl pytel a ani HubSpot nezůstal pozadu. Content Assistant se na rozdíl od ostatních nástrojů...

Marketingový mix 4P