HubSpot Service Hub

Objevte software pro zákaznický servis, se kterým se snadno spojíte se svými zákazníky, vyřešíte jejich požadavky a uděláte z nich promotéry vaší značky.

HubSpot Service Hub product logo

Když jediné, na čem skutečně záleží, je zákazník

Díky Service Hubu od HubSpotu se vám už žádný požadavek od zákazníků neztratí. Jednoduché dotazy okamžitě zodpovíte přímo z HubSpotu. Z těch složitějších vytvoříte tiket a přidáte jej do pipeliny, kde nad ním máte plnou kontrolu od přijetí až po úspěšné vyřízení.

Pokud navíc hledáte způsoby, jak se zbavit otravných rutinních činností při péči o vaše zákazníky, jistě oceníte možnosti pokročilé automatizace, kterou Service Hub nabízí.

HubSpot Service Hub - kompletní help desk pro výjimečný zákaznický servis

Poskytněte vašim zákazníkům možnost kontaktovat váš tým podpory tak, jak jim to vyhovuje nejvíce - telefonicky, e-mailem, online chatem, formulářem, nebo je nechte najít si odpověď ve vaší knowledge base.
1
Help Desk
Sledujte všechny požadavky zákazníků i aktivitu vašeho týmu v jednom přehledném systému, kde může váš tým komunikovat se zákazníky, spravovat tikety a rychleji nacházet řešení.
2
Tiketovací systém
Zakládejte, organizujte a sledujte tikety na jednom místě. Na první pohled zjistíte stav všech tiketů v pipelině, co chybí k jejich vyřešení i jak dlouho celý proces trvá.
3
Live chat & chat bot
Poskytněte zákazníkům pomoc v momentě, kdy ji potřebují. Prostřednictvím chat botů je dokážete nasměrovat k řešení rychleji a bez nutnosti zapojení pracovníka zákaznického servisu.
4
Pokročilá automatizace
S HubSpotem zautomatizujete nejen práci s tikety, ale také komunikaci směrem k zákazníkům či interní aktivity a procesy.
5
Zákaznický portál
Poskytněte svým zákazníkům větší kontrolu nad jejich požadavky díky bezpečnému místu, kde si mohou prohlížet a odpovídat na své tikety, a odkud mají přístup do knowledge base.
6
Průzkumy spokojenosti

S pokročilými průzkumy spokojenosti zákazníků shromáždíte zpětnou vazbu, kterou můžete využít pro zkvalitnění vašich produktů i zákaznických služeb.

7
Sdílený inbox
Zjednodušte a centralizujte komunikaci se zákazníky napříč kanály a získejte přehled o stavu všech přijatých požadavků a dotazů.
8
SLA
Nastavte si dobu odezvy a dobu na vyřešení požadavků dle vašich existujících SLA přímo na tiketech a HubSpot jejich plnění pohlídá za vás.
Zaujal vás Service Hub?
Pojďme společně zjistit, jak může vaší firmě pomoci zlepšit i zautomatizovat zákaznický servis a zvýšit spokojenost vašich zákazníků. Stačí kliknout.
HubSpot-Katalog-CTA

Ke stažení: Představení HubSpotu v PDF

HubSpot je software pro marketing, prodej a zákaznický servis, který vám pomůže růst bez kompromisů. Poznejte tuto platformu i její nástroje z blízka v našem PDF katalogu.

Hodí se HubSpot Service Hub pro vaši firmu?

Zvažujete používat HubSpot ve vaší firmě, ale chcete si být 100% jistí, že je to pro vás to pravé řešení?

Není nic jednoduššího, než to zjistit během 30minutového video hovoru, kde vás provedeme celou platformou.

Buldočí blog: Načerpejte dávku digitálních tipů, rad a nápadů

HubSpot Content Assistant ukázka možností

HubSpot Content Assistant - zjednodušte si tvorbu obsahu s AI

S nástroji poháněnými umělou inteligencí se letos roztrhl pytel a ani HubSpot nezůstal pozadu. Content Assistant se na rozdíl od ostatních nástrojů...

Marketingový mix 4P