CO JE HUBSPOT

HubSpot je výkonná platforma vybavená nástroji pro marketing, prodej a zákaznický servis

 

Požádat o demo produktu
flywheel-inbound-method-lifecycles

HubSpot je moderní software kombinující hned několik nástrojů do jedné jediné výkonné platformy.

 

Základ HubSpotu tvoří bezplatné CRM. To funguje jako snadno ovladatelná databáze, ve které pohodlně zpracujete a uchováte všechna data o vašich zákaznících a všech interakcích s nimi.

 

 

Do HubSpot CRM jsou pak napojeny 3 huby:

  1. Marketing Hub: Jeho nástroje pomohou vašemu marketingovému týmu přivést do firmy nové zákazníky s využitím content marketingu, lead generation, marketingové automatizace, správy sociálních sítí, SEO a pokročilých analytických nástrojů.
    -> Zjistit více <-
  2. Sales Hub: Poskytuje prodejním týmům vše, co potřebují pro osobnější a relevantnější prodej, který je přirozenější a efektivnější pro prodejce i kupující.
    -> Zjistit více <-
  3. Service Hub: S těmito nástroji zaujmete své zákazníky vynikajícím zákaznickým servisem. Jednoduše je navedete k řešení jejich obtíží a usnadníte práci kolegům z oddělení péče o zákazníky.

Každý z hubů je dostupný v několika variantách, přičemž ve všech třech případech je možné začít se základními nástroji, které jsou ZDARMA. S tím, jak porostou vaše potřeby, můžete kdykoliv přejít na jeden z vyšších balíčků.

 

HubSpot také velmi dobře spolupracuje se stovkami aplikací a nástrojů od jiných vývojářů. Jeho funkcionalitu tak pomocí integrací dokážeme rozšířit o další nástroje, které už nyní používáte.

HUBSPOT DEMO ZDARMA

HODÍ SE HUBSPOT PRO VAŠI FIRMU?

Zvažujete používat HubSpot ve vaší firmě, ale chcete si být 100% jistí, že je to pro vás to pravé řešení?

 

Není nic jednoduššího, než to zjistit během 30minutového video hovoru, kde vás provedeme celou platformou.

 

POŽÁDAT O UKÁZKU