Co je HubSpot?

HubSpot je moderní inbound marketingová platforma, která dokonale spojuje marketingové a prodejní aktivity. S její pomocí uděláme z vašich webových stránek magnet na nové poptávky, zautomatizujeme většinu procesů a usnadníme práci vašim obchodním zástupcům. 

 

HubSpot v sobě nese mnoho pokročilých marketingových nástrojů a funkcí, které ocení řada marketingově orientovaných firem. Tyto nástroje jsou v současnosti rozděleny do 4 hlavních produktových skupin: CRM, Marketing Hub, Sales Hub a nově také Service Hub.

 

Hubspot CRM

V HubSpot CRM naleznete vše, co potřebujete pro organizování, sledování a zpracování vašich kontaktů. Veškerá data o vašich zákaznících a jejich interakci s vaší firmou a obchodními zástupci zde máte na dosah ruky.

 

Díky přátelskému uživatelskému prostředí se naučíte CRM snadno ovládat a navíc - je zdarma.

 

HUBSPOT Marketing hub

Marketing Hub od HubSpotu je jediným nástrojem, který kdy budete potřebovat pro váš úspěch v online světě. Tato přední světová platforma vám umožní vytvářet a spouštět efektivní marketingové kampaně, které vím přinesou výsledky.

 

Marketing Hub vám pomůže přilákat více návštěvníků na stránky, posunout je do další fáze nákupního cyklu, uzavřít více obchodů i dále pracovat se stávajícími zákazníky.

 

HUBSPOT CMS

HubSpot CMS nám umožňuje tvořit webové stránky optimalizované pro generování leadů a maximální výkon. To vše včetně SSL zabezpečení, CDN a možností personalizace obsahu pro vaše ideální zákazníky.

 

HUBSPOT Sales hub

Prodávejte více a pracujte méně. Sales Hub obsahuje prodejní nástroje, které vám ušetří čas, a navíc je můžete začít používat zdarma.

 

Vaši obchodní zástupci tak mohou začít odkrývat nové obchodní příležitosti, oslovit více kontaktů, uzavírat obchody rychleji a mít přitom jasný přehled o každém stádiu svých zakázek.

 

HUBSPOT Service Hub

Service Hub vám pomůže vytvořit systém pro moderní zákaznický servis. S touto technologií snadněji porozumíte potřebám svých zákazníků a vylepšíte jejich zkušenost s vaší firmou.

 

Vybaveni moderními nástroji budete moci reagovat rychleji na požadavky zákazníků, zlepšíte týmovou produktivitu a ze zákazníků uděláte nadšené fanoušky.

 

Přehled jednotlivých nástrojů