HubSpot Sales Hub

Sada nástrojů pro prodej v 21. století

 

Požádat o demo produktu
hubspot_sales_hub_flywheel

HubSpot Sales Hub je soubor obchodních nástrojů, který uvítá každý moderní prodejní tým.

 

Nezáleží na tom, jestli jste jednočlenná prodejní jednotka nebo obchodní tým o sto lidech.

 

Při své práci jistě oceníte aplikace, které vám pomohou zefektivnit komunikaci s vašimi zákazníky, zautomatizovat váš prodejní proces a zrychlit uzavíraní obchodů.

 

Dostupné balíčky:

Sales Hub Starter

Sales Hub Professional

Sales Hub Enterprise

 

HubSpot Video

 

ODHALTE NOVÉ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI

S HubSpotem se dozvíte, kdo se zajímá o vaše produkty, aniž byste se museli zeptat.

 

Snadno a v reálném čase zjistíte, kdo navštěvuje vaše firemní stránky, jak často i o jaké stránky se dotyčný člověk nejvíce zajímá.

 

Aby vám tito potenciální zákazníci neproklouzli, můžete vytvořit automatickou sekvenci personalizovaných e-mailů, načasovat jejich doručení a nechat systém postarat se o jejich rozesílku.

 

Ve chvíli, kdy příjemce vaši zprávu otevře, klikne na odkaz nebo si stáhne přílohu, je jeho aktivita automaticky zaznamenána a vy dostanete okamžitou notifikaci.

 

 

SPOJTE SE EFEKTIVNĚJI S VĚTŠÍM MNOŽSTVÍM POTENCIÁLNÍCH ZÁKAZNÍKŮ

HubSpot Sales Hub vás upozorní, kdykoliv zákazník zrovna čte váš e-mail. Díky tomu je neuvěřitelně jednoduché přednostně věnovat svůj čas právě těm zákazníkům, u kterých víte, že už si přečetli vaši zprávu a můžete tak provést follow up v tu pravou chvíli.

 

Abyste je zachytili dříve, než opustí svou e-mailovou schránku, můžete použít e-mailové šablony, se kterými pošlete perfektní follow up e-mail během několika vteřin. Že raději telefonujete? S HubSpotem můžete volat přímo z vašeho prohlížeče.

 

A pokud máte chvilku, kdy můžete vyřídit e-maily, ale chcete je odeslat až později, kdy je větší pravděpodobnost, že si je adresát přečte, můžete jejich odeslání snadno načasovat. Pokud si nejste jistí, kdy je ten správný čas, využijte strojové učení HubSpotu, které najde nejlepší čas za vás.

 

 

UZAVÍREJTE OBCHODY RYCHLEJI

Použijte prediktivní lead scoring a upřednostněte komunikaci s kontakty, u kterých je nejvyšší šance, že se stanou zákazníky.

 

Pomocí live chatu se spojíte v reálném čase s potenciálními zákazníky na vašich webových stránkách.

 

S nástrojem pro plánování schůzek zase předejdete přehazované vhodných termínů pro schůzky, které vyhovují oběma stranám. Jednoduše si nastavíte, kdy jste k dispozici a zákazníkům pošlete odkaz, kde si sami zvolí čas vyhovující všem.

 

Vytvořte svým prodejcům standardizované pracovní postupy, se kterými vždy dodrží stejnou strukturu jednání a nezapomenou se zeptat na žádné informace. Poté zákazníkovi pošlete úhlednou nabídku, kterou můžete na pár kliků vygenerovat a sdílet přímo z HubSpotu.

 

 

SPRAVUJTE SVŮJ OBCHODNÍ PLÁN

V HubSpotu si můžete nastavit a spravovat stádia obchodního procesu přesně tak, jak prodáváte - jednoduše, bez školení a technických dovedností. 

 

Nové zakázky přidáte do HubSpotu na pár kliknutí. Jedním pohledem následně zjistíte, v jaké fázi se vám zakázky nejvíce hromadí a můžete tak učinit potřebná opatření. Například využít automatizaci a předat stojící zakázky zodpovědným osobám k vyřešení, vytvořit úkoly pro váš obchodní tým a mnoho dalšího.

 

Prodejní výkonnost i aktivity vašeho týmu jsou automaticky zaznamenávány do přehledných reportů. Stačí si vybrat potřebné metriky a máte před sebou obchodní data kdykoliv je potřebujete.

 

Jednoduše může sledovat plnění plánu - jak celého týmu, tak jednotlivých prodejců.

 


 

Začněte prodávat efektivněji pomocí nástrojů HubSpot Sales Hub. Zvolte si balíček, který nejlépe vyhovuje současným potřebám vaší firmy - upgradovat můžete kdykoliv.

 

Sales Hub Starter

Sales Hub Professional

Sales Hub Enterprise

 

HubSpot Sales Hub přehled nástrojů

HUBSPOT DEMO ZDARMA

HODÍ SE HUBSPOT PRO VAŠI FIRMU?

Zvažujete používat HubSpot ve vaší firmě, ale chcete si být 100% jistí, že je to pro vás to pravé řešení?

 

Není nic jednoduššího, než to zjistit během 30minutového video hovoru, kde vás provedeme celou platformou.

 

POŽÁDAT O UKÁZKU