HubSpot Operations Hub

Získejte kontrolu nad svými daty i podnikovými procesy s nástrojem, který vám umožní automatizovat datové toky, čistit zákaznická data v CRM a zajistí jejich správné formátování.

HubSpot Operations Hub product logo

Chcete-li dosáhnout lepšího růstu, musíte zlepšit své procesy

Firemní systémy často nedokáží růst spolu s firmou a v extrémních případech dokonce firemnímu růstu brání, namísto toho aby jej podporovaly. Každý tým má v podniku své vlastní postupy a nástroje, data jsou roztříštěná a zaměstnanci ztrácejí čas neefektivními úkoly. Aby firmy rostly rychleji, potřebují provozní týmy nástroje, které jim pomohou zefektivnit procesy a lépe využívat data.

HubSpot Operations Hub je platforma, která spojuje automatizaci a správu dat. S její pomocí mohou firmy vzájemně propojit své aplikace, čistit a spravovat zákaznická data a automatizovat podnikové procesy. To jim umožní zefektivnit  operace, zlepšit zákaznický servis a zvýšit svoji konkurenceschopnost.

HubSpot Operations Hub - Nechte své systémy a data pracovat ve svůj prospěch

Zjednodušte a zefektivněte své podnikání pomocí programovatelné automatizace, synchronizace dat mezi několika systémy a soustavným udržováním čistoty dat v databázi.
1
Synchronizace dat

Snadno synchronizujte svá data a aplikace na jednom místě a bez nutnosti kódování. Získejte obousměrnou synchronizaci, vlastní mapování polí, filtry a historii přenosu dat.

2
Automatizace kvality dat
Zapomeňte na časově náročné čištění dat. Automaticky opravujte formát datumů, telefonních čísel či skloňování jmen.
3
Centrum řízení kvality dat (BETA)
Získejte přehled o stavu vašich dat na jednom místě v HubSpotu. Identifikujte zastaralé záznamy, nefunkčnost integrací i mnoho dalšího.
4
Programovatelná automatizace
Naprogramujte si vlastní automatizační akce pro všechny podnikové procesy – rotaci leadů, správu obchodních regionů, blížící se renewaly atd.
5
Marketingová automatizace
Rozšiřte svá workflow i možnosti celého HubSpotu pomocí vlastních automatizačních kroků využívajících dalších aplikací jako je Slack, Clickup, Zoom a desítek dalších.
6
Správa týmu a oprávnění
Udržujte svůj tým organizovaný a efektivní tím, že zajistíte, aby každý uživatel měl přístup k správným zdrojům.
7
Datové sady
Seskupte svá data z HubSpotu do přístupných sad, abyste ušetřili čas svému týmu, a umožnili rychlé, snadné a konzistentní vytváření reportů.
8
Vlastní tvůrce reportů
Vytvářejte poutavé vizualizace všech dat ve vašem CRM - kontakty, společnosti, obchody, behaviorální události, marketingové kampaně a mnoho dalšího - na jednom místě.
Zaujal vás Operations Hub?
Pojďme společně zjistit, jak může vaší firmě pomoci zlepšit a zautomatizovat procesy a zvýšit  datovou kvalitu. Stačí kliknout.
HubSpot-Katalog-CTA

Ke stažení: Představení HubSpotu v PDF

HubSpot je software pro marketing, prodej a zákaznický servis, který vám pomůže růst bez kompromisů. Poznejte tuto platformu i její nástroje z blízka v našem PDF katalogu.

Hodí se HubSpot Operations Hub pro vaši firmu?

Zvažujete používat HubSpot ve vaší firmě, ale chcete si být 100% jistí, že je to pro vás to pravé řešení?

Není nic jednoduššího, než to zjistit během 30minutového video hovoru, kde vás provedeme celou platformou.

Buldočí blog: Načerpejte dávku digitálních tipů, rad a nápadů

HubSpot Content Assistant ukázka možností

HubSpot Content Assistant - zjednodušte si tvorbu obsahu s AI

S nástroji poháněnými umělou inteligencí se letos roztrhl pytel a ani HubSpot nezůstal pozadu. Content Assistant se na rozdíl od ostatních nástrojů...

Marketingový mix 4P