HubSpot Marketing Hub

Vše, co potřebujete pro výkonný marketing, na jednom místě

 

Požádat o demo produktu
hubspot_marketing_hub_flywheel

HubSpot Marketing Hub vám pomůže zvýšit návštěvnost webových stránek, konvertovat více leadů, generovat více poptávek a poskytne vám dostatek dat pro měření a vyhodnocování výkonu vašich marketingových kampaní.

 

Nejžádanější produkty:

HubSpot Marketing Hub Professional

HubSpot Marketing Hub Starter

 

HubSpot Video

 

VÍCE NÁVŠTĚVNÍKŮ PRO VAŠE STRÁNKY

Přivádějte na své firemní stránky kvalitní a kvalifikované návštěvníky pomocí zajímavého obsahu, který vaši zákazníci hledají. Se zabudovaným SEO nástrojem získáte tipy, jak vylepšit vaši stránku či příspěvek na blogu tak, aby splňovaly všechny důležité SEO faktory.

 

Poté můžete přímo z HubSpotu svůj obsah sdílet na firemních sociálních sítích, vytvořit e-mailovou rozesílku nebo rovnou spustit nové reklamní kampaně, které váš obsah dostanou v ten správný čas k těm správným lidem napříč všemi kanály.

 

 

KONVERTUJTE NÁVŠTĚVNÍKY V LEADY

Tvořte konverzní cesty a získejte více zájemců pro své e-mailové seznamy, webináře, předváděcí akce, konzultace, videa, atd.

 

Snadno a rychle vytvoříte vstupní stránky, které vám zvýší konverze. Jednoduše do nich vložíte video, vhodné výzvy k akci nebo také bloky chytrého obsahu, které vaše sdělení či nabídku přizpůsobí individuálně každému návštěvníkovi.

 

Na vstupní stránce nesmí chybět ani konverzní formulář, který celé dílo dokoná. Posbíraná data znovu a znovu použijete pro další zlepšování konverzního poměru.

 

 

UZAVŘETE VÍCE OBCHODŮ

Zvyšte své prodeje tím, že každému potenciálnímu zákazníkovi věnujete takovou pozornost, kterou potřebuje. Zapojte live chat nebo automatické chatboty a vtáhněte návštěvníky vašich stránek do živé konverzace. Následně kontakt automaticky předejte odpovědné osobě ve vašem týmu.

 

Jakmile se potenciální zákazníci přihlásí k vašemu newsletteru, zapojte je do automatické emailové kampaně, která jim pomůže učinit další krok směrem k nákupu. Tyto e-maily vytvoříte bez grafika i kodéra a jejich doručení zautomatizujete pomocí předem nastavených pravidel.

 

Jakoukoliv interakci s vašimi marketingovými aktivitami můžete použít jako spouštěč marketingové automatizace. 

 

Díky přímému napojení na HubSpot CRM se všechna data a informace navíc okamžitě ukládají do databáze, odkud jsou přístupné pro každého člena týmu.

 

 

PEČUJTE O SVÉ ZÁKAZNÍKY

Udělejte ze svých zákazníků advokáty a promotéry vaší značky pomocí smysluplných poprodejních aktivit.

 

Monitorujte sociální sítě a buďte připraveni reagovat, kdykoliv o vás zákazníci hovoří online - ať už je to skvělé hodnocení vašich produktů nebo negativní komentář od frustrovaného zákazníka.

 

S marketingovou automatizací také snadno vytvoříte automatizované průzkumy spokojenosti zákazníků, které vám dají další hodnotné informace pro vylepšení.

 

New call-to-action

 


 

Objevte všechny funkce tohoto komplexního marketingového softwaru a zvolte si balíček, který nejlépe vyhovuje potřebám vaší firmy:

 

HubSpot Marketing Hub Professional

HubSpot Marketing Hub Starter

HUBSPOT DEMO ZDARMA

HODÍ SE HUBSPOT PRO VAŠI FIRMU?

Zvažujete používat HubSpot ve vaší firmě, ale chcete si být 100% jistí, že je to pro vás to pravé řešení?

 

Není nic jednoduššího, než to zjistit během 30minutového video hovoru, kde vás provedeme celou platformou.

 

POŽÁDAT O UKÁZKU