Webové stránky nejsou jen výkladní skříní vaší firmy. Měly by být hlavně vaším nejvýkonnějším obchodním zástupcem, který nikdy nestoná, nikdy si nebere dovolenou a přitom ochotně 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce nabízí vaše produkty potenciálním zákazníkům.

 

Pokud od svých webových stránek očekáváte víc, než jen prezentaci pěkný obrázků a reklamních textů, jste tu na správném místě.

 

Webové stránky tvoříme tak, aby jednak sloužily návštěvníkům, jednak aby pro vás generovaly nové obchodní příležitosti a podporovaly činnost všech oddělení vaší firmy.

 

Rozhodli jsme se razit zcela nový přístup v oblasti webdesignu. Tento přístup se nazývá Growth-Driven Design (GDD) a jak už název napovídá, jedná se o rychlý, flexibilní a efektivní způsob tvorby webových stránek zaměřený na jejich neustálé zlepšování.

 

Výhody GDD:

  • Rychle viditelná zlepšení a výsledky.
  • Snižuje počáteční náklady.
  • S pomocí dat přináší optimální výsledky.
  • Má pozitivní vliv na celou firmu.
 

Postup tvorby webových stránek:

 
Cislo 1

Strategie

Empaticky porozumíme členům vaší cílové skupiny - jak využívají internet, jaké informace shánějí a jaké problémy jim stránky mají pomoct řešit.

 

Cislo 2

Startovací verze

Rychle vytvoříme a spustíme stránky, které fungují lépe než ty současné. Ale tím nekončíme. Startovací verze se stane základem pro další zlepšování a optimalizaci.

 

Cislo 3

Neustálé zlepšování

Jakmile je startovací verze spuštěná, začneme sledovat, jak návštěvníci stránky používají. Získaná dat využijeme pro další vývoj a zkvalitňování stránek.