Webové stránky by neměly být pouze výkladní skříní vaší firmy.

 

Měly by být vaším nejvýkonnějším prodejcem, který nikdy nestoná, nikdy si nebere dovolenou a přitom ochotně 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce nabízí vaše produkty zákazníkům.

 

Pokud od svých webových stránek očekáváte více, než jen prezentaci pěkných obrázků a chytlavých textů, jste tu na správném místě.

 

 

Tradiční webdesign

Tradiční způsob tvorby webových stránek spočívá v postupu, který nutí firmy obětovat veškerý čas, pracovní nasazení i finanční prostředky ještě před spuštěním nových webových stránek.

 

Takové stránky následně zůstanou staticky ležet ladem dva roky, než moderní technologické trendy donutí jejich majitele přistoupit ke kompletnímu redesignu. Celý koloběh se tak opakuje na novo, a pak znovu a znovu.

GDD Graf

 

Agilní webdesign

U Buldoka se specializujeme na tzv. Growth-Driven Design (GDD), který doporučujeme všem našim klientům.

 

Tento agilní přístup nám umožňuje v krátkém časovém intervalu vytvořit funkční webové stránky vybavené všemi potřebnými funkcemi pro plnění vašich obchodních cílů.

 

Jakmile je spuštěna tato startovací verze stránek, zaměříme se na jejich další vylepšování, rozšiřování a zkvalitňování.

 

Výsledkem je neustále se vyvíjející web, který pružně reaguje na potřeby vaší firmy i na měnící se technologické požadavky moderní doby.

 

 

Výhody GDD:

  • Rychle viditelná zlepšení a výsledky.
  • Nižší počáteční náklady.
  • Optimální a stále se zlepšující výkon.
  • Dlouhodobé a stabilní výsledky.
 

 

přejete si výkonný web, který nestárne?

Rádi vám zodpovíme vaše dotazy nebo sdělíme podrobnější informace. Stačí vyplnit formulář.