Marketingová automatizace je řešení pro firmy, které se nebojí využít moderní nástroje pro maximální zefektivnění svých marketingových a prodejních procesů.

 

Automatizace přináší do inbound marketingu zcela nový rozměr. Ne každý návštěvník vašich stránek je rovnou připraven k nákupu. Mnohdy je teprve na začátku své nákupní cesty a potřebuje pomoci v rozhodovacím procesu.

 

Marketingová automatizace nám umožňuje takovéto potenciální zákazníky provádět dále nákupním procesem, aniž by bylo nutné věnovat jim přílišnou pozornost. Vaši kolegové se tak mohou věnovat těm zákazníkům, kteří jsou již připraveni vést obchodní rozhovor nebo rovnou dokončit nákup.

 

 

PROČ automatizovat marketing
S BULDOKEM

Pro marketingovou automatizaci využíváme software od společnosti HubSpot. S HubSpotem pohodlně zautomatizujeme opakující se úkony, které by jinak vaši markeťáci a obchodníci museli provádět znovu a znovu manuálně.

 

Automatizaci zároveň provážeme i na všechny ostatní části vaší inbound marketingové strategie, čímž pro vás vytvoříme výkonný marketingový systém řízený na autopilota.

 


 

ZAUJALa vás marketingová automatizace?

Rádi vám zodpovíme vaše dotazy nebo sdělíme podrobnější informace. Stačí vyplnit formulář.