Pro účinné inboundové generování leadů potřebujete zdravý a ideálně rostoucí objem organické (neplacené) návštěvnosti.

 

Na internetu existuje přes 1,5 miliardy webových stránek. Je tak velice nepravděpodobné, že se váš ideální zákazník ve snaze najít řešení nabízené vaší firmou proklikne, byť na druhou stránku s výsledky vyhledávání.

 

Proto je naším cílem neustále zlepšovat viditelnost vašich stránek na internetu a zaujmout ty nejprominentnější pozice ve výsledcích vyhledávání. Takto vám zajistíme stabilní přítok nových potenciálních zákazníků a růst návštěvnosti vašich stránek.

 

 

Analýza klíčových slov

Provedeme analýzu klíčových slov, kde vyhodnotíme jejich měsíční hledanost, relevanci i konkurenční pozice. Poté identifikujeme atraktivní klíčová slova, která vám přivedou vysoce kvalitní organickou návštěvnost.

 

Zaměříme se na jazyk vašich zákazníků - ten, který používají pro hledání. Výkonnost vašich slov budeme sledovat dlouhodobě a necháme si i prostor pro nové příležitosti.

 

 

Technické SEO

Při tvorbě výkonnostních webových stránek zabudováváme SEO do jejich struktury od samého začátku - počínaje jejich architekturou, použitou technologií, rychlostní optimalizací a konče obsahem a interním prolinkováním.

 

 

Obsahové sEO

Každý nový příspěvek na blogu je novou příležitostí, jak vylepšit vaši pozici ve vyhledávání na dané klíčové slovo/frázi.

 

Tvoříme proto takový obsah, který ocení lidé i vyhledávače.

 

 

PROČ DĚLAT SEO S BULDOKEM

Jakmile identifikujeme obsahové pilíře, skupiny témat a cílová klíčová slova, pronikne SEO strategie do všeho, co děláme. Každá stránka, každý příspěvek, každé video jsou zveřejněny tak, aby bylo zajištěno, že přispívají k vašemu celkovému organickému růstu.

 

  • Zpřístupníme vaše stránky vyhledávačům, kde vás lidé zrovna teď hledají.
  • Vaše firma i její produkty budou dohledatelné na internetu.
  • Na vaše stránky přivedeme více potenciálních zákazníků.
  • Více potenciálních zákazníků znamená větší šance na uskutečnění prodeje.


 

hledáte pomoc v seo?

Rádi vám zodpovíme vaše dotazy nebo sdělíme podrobnější informace. Stačí vyplnit formulář.