ikona_inbound-marketing

INBOUND MARKETING

Neosobní a rušivé marketingové taktiky přestávají fungovat. Dělejte proto chytrý a moderní marketing, který vám přinese měřitelné a dlouhotrvající výsledky.

ikona-vykonne-stranky

VÝKONNÉ STRÁNKY

Webové stránky nejsou jen výkladní skříní vaší firmy. Jsou především vaším obchodním zástupcem, který 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce prodává vaše produkty.

ikona_cro2 

OPTIMALIZACE KONVERZÍ

Zlepšete konverzní poměr svého webu i vstupních stránek. Díky experimentům a správnému A/B testování budeme dosahovat stále lepších výsledků.

ikona_lp

Vstupní stránky

Získejte ze svých obsahových a reklamních kampaní maximum. Využijte vstupní stránky navržené tak, aby konvertovaly návštěvníky vašeho webu a přinesly vám pozitivní návratnost investic.

ikona_pokrocily obsah

POKROČILÝ OBSAH

Poskytněte svým návštěvníkům pokročilý a hodnotný obsah (e-knihy, průzkumy, případové studie, průvodci...) pro zvýšení konverzí a staňte se informačním lídrem trhu.

ikona_crm

CRM systém

Dejte svým marketingovým a prodejním týmům data, na která tak dlouho čekaly. Organizujte, sledujte a zpracovávejte leady i zákazníky od jejich první interakce s vaší firmou.

ikona_email marketing

E-mail marketing

Posílejte personalizované e-mailové zprávy, které vám získají konverze i nové obchody. Snadno vyhodnotíme jejich výkonnost a optimalizujeme je pro další rozesílku.

ikona_automatizace

Automatizace

Přepněte svůj marketing na autopilota a věnujte svůj čas důležitým projektům namísto rutinním úlohám. Vytvoříme automatizovaný marketingový systém, který bude pracovat za vás.

ikona_audit

AUDIT A KONZULTACE

Nejste si jistí, kde začít? Pojďme se nejdříve podívat, jak si vaše konverze a obchody vedou nyní. Objevíme prostor pro zlepšení a připravíme strategii pro váš růst. 

SPOJTE SE S NÁMI

Vyplňte tento formulář a ozve se vám náš specialista, se kterým najdete nejvhodnější řešení.