ikona_inbound-marketing

INBOUND MARKETING

Neosobní a rušivé marketingové taktiky přestávají fungovat. Dělejte proto chytrý a moderní marketing, který vám přinese měřitelné a dlouhotrvající výsledky napříč celým prodejním procesem.

ikona_email marketing

E-MAIL MARKETING

Udržujte a budujte vztahy se svými současnými i minulými zákazníky pomocí personalizovaných e-mailových kampaní. Sledujte, jaký vliv mají jednotlivé rozesílky na vaše obchodní výsledky.

ikona_cro2 

OPTIMALIZACE KONVERZÍ

Zlepšete konverzní poměr svého webu i vstupních stránek. Díky experimentům a správnému A/B testování budeme dosahovat stále lepších výsledků. Neustálé zlepšování v praxi.

ikona_placena-reklama

PLACENÁ REKLAMA

Oslovte potenciální zákazníky přesně ve chvíli, kdy hledají produkty a řešení, které nabízíte. Posílíme návštěvnost stránek, množství konverzí i návratnost investic.

ikona_seo

SEO

Organická návštěvnost je klíčovým ukazatelem zdravých webových stránek. Zlepšíme vaše pozice ve vyhledávání, viditelnost vašich stránek a přivedeme to pravé publikum.

ikona_crm

CRM systém

Dejte svému marketingovému a prodejnímu týmu data, na která tak dlouho čekaly. Mějte přehled nad svými zákazníky od jejich první interakce s vaší firmou.

ikona_automatizace

Automatizace

Přepněte svůj marketing na autopilota a věnujte svůj čas důležitým projektům namísto rutinním úlohám. Vytvoříme automatizovaný marketingový systém, který bude pracovat za vás.

ikona_retargeting

ReMarketing

Připomeňte se těm, co už vás znají pomocí remarketingu. Vytvoříme cílené seznamy uživatelů, kterým následně zobrazíme vaši nabídku v závislosti na jejich minulém chování.

ikona_socialni site

Sociální sítě

Buďte blíže svým zákazníkům, budujte si věrnou fanouškovskou základnu, nebo svůj sociální profil přeměňte v zákaznický servis. Sledujte a vyhodnocujte výkon svých aktivit na sociálních sítích. 

SPOJTE SE S NÁMI

Vyplňte tento formulář a ozve se vám náš specialista, se kterým najdete nejvhodnější řešení.