Společnost Buldok Marketing byla založena v roce 2015 primárně jako digitální agentura zaměřená na PPC reklamu.

 

Postupem času jsme s ohledem na rostoucí potřeby našich klientů portfolio služeb rozšířili o tvorbu webových stránek, SEO, copywriting i grafický design, až se z nás stala full servisová marketingová agentura v mnoha ohledech fungující jako externí marketingové oddělení našich klientů.

 

Začátkem roku 2018 jsme vycítili potřebu buldočí služby ucelit tak, aby se vzájemně více doplňovaly a působily synergicky. Proto jsme se vydali na cestu inbound marketingu a stali jsme se certifikovaným partnerem americké společnosti HubSpot (jako 1. v České republice), která je v oblasti inbound marketingu celosvětovým průkopníkem.

 

Jak (ne)pracujeme?

Nekážeme vodu a pijeme víno. Vše, co doporučujeme našim klientům, praktikujeme zároveň sami na sobě. Část našich kapacit pravidelně věnujeme interním projektům tak, jako by se jednalo o projekty našich klientů.

 

Marketing není žádné perpetuum mobile, které by stačilo jednou postrčit a nechat být. To platí i pro všechny služby v naší nabídce.

 

Proto s našimi klienty většinou fungujeme na bázi 3, 6 nebo 12 měsíční spolupráce. Jen tak jsme schopni jim přinést maximální výsledky. Během této doby procházejí jednotlivé aktivity opakovaně buldočím cyklem neustálého vývoje.

 

Ten sestává ze 4 fází:

  1. Analýza - vyhodnocení stávajícího stavu.
  2. Strategie - naplánování činností vedoucích ke splnění cílů.
  3. Provedení - realizace vybraných kroků.
  4. Sběr dat - zjištění úspěšnosti provedených změn. 

 

 

Buldočí cyklus neustálého vývoje

 

KDO JSOU NAŠI KLIENTI?

Mezi naše klienty patří nejčastěji B2B firmy z mnoha zajímavých oborů. V posledních letech jsme si oblíbili zejména obor průmyslové automatizace a robotiky, ovšem výjimkou nejsou ani výrobní firmy či firmy poskytující služby.

 

V B2C segmentu máme klienty z řad ecommerce, hotelů, restaurací atp.

  

Jsme Certifikovaný HubSpot Partner

 Academy_Badge_certifiedpartner-left-aligned-stacked-dark